Depolama

Müşterilerimizin depolayacakları ürün tipine ve saklama süresine bağlı olarak değişik büyüklükteki depolarda donuk, soğuk, serin ve normal depolama hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmet ile ilgili bilgi almak için info@altinovalojistik.com adresine mail atmanız yeterli olacaktır. Müşteri hizmetleri departmanımız sizlerle temasa geçerek detaylı bilgi iletecektir.

Donuk Depolama -18 °C /-26 °C

Depolarımızda değişik ölçek ve büyüklüklerde donuk depolama yapmaya müsaade eden 500 m² ile 4.000 m² aralığında toplamda da 20.000 m² ’lik alanda donuk depolama hizmeti sunulmaktadır.

Soğuk Depolama 0 °C / +8 °C

İhtiyaca uygun olarak 500 m² ile 1.000 m² lik tek veya ortak kullanılan depolarda sunulan soğuk depolama hizmeti kapsamında müşterilerimize kısa veya uzun vadeli çözümler sunulmaktadır.

Serin Depolama (+10 °C / +18 °C )

Özellikle sebze grubu ürünlerin depolanmasında serin depolama hizmeti verdiğimiz depolar değişik ölçekteki odalarda, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak sunulmaktadır. Bölgesel depolama hizmeti de bu kapsamda hizmetin bir parçası olarak müşterilerimizin tedarik politikalarına uygun olarak sunulmaktadır.


-    Sebze depoları
-    Atmosferik depolar
-    Meyve depoları ( Elma, portakal, kivi, armut, üzüm, muz gibi ) 

Standart Depolama +18 °C

Su Korkusu