Değerlerimiz

Vizyonumuz - Misyonumuz - Temel Değerlerimiz (DÜRÜSTLÜK, GİRİŞİMCİLİK, SORUMLULUK, KALİTE)

Vizyonumuz: 
Lojistik sektöründe kalite, müşteri ve innovasyon yaklaşımından ötürü müşterilerin ve çalışanların aklına gelen ilk şirket olmak.

Misyonumuz:
Müşterilerimize en güvenli, kaliteli, yenilikçi, güler yüzlü, sonuç odaklı hizmeti verimek ve bunu yaparken, çalışanlarımızın en önemli paydaşlarımız olduğunu bilerek onların kişisel gelişimlerini ve şirkete olan bağlılıklarını en yüksek seviyede tutmak, bu güçle de lojistik sektöründe çıtayı yukarıya çıkarmaktır. 

Temel Değerlerimiz

DÜRÜSTLÜK
Müşterilerimizin iş süreçlerinde çözümler geliştirirken, onlarla iletişimde iken, çalışanlarımızla müşterilerimiz arasındaki bağlar kurulurken Ahlak ve dürüstlük temel ilke olarak yerini alır. Ahlak değerlerini davranış ve faaliyetlerimizin tamamında uygulayan ÇEVREYE, MÜŞTERİYE, PAYDAŞLARA, ÇALIŞANLARA, ÜLKE DEĞERLERİNE, YASALARA SAYGI DUYAN BİR FİRMAYIZ.

GİRİŞİMCİLİK
Müşterilerimizin talepleri, rekabet ihtiyaçlarını karşılamak, onların hizmetlerimizden aldıkları mutluluğu arttırmak için öncülük yapan, öncü olan, ilkleri başaran, yatırımları zamanında gerçekleştirip yenilikleri takip eden, büyüyen, tek hedefi kar odaklılık olmayan bir şirket olarak GİRİŞİMCİYİZ.  İşin gereği için yatırım, teknoloji iyileştirme, personel istihdamı, izleme, kalite perspektifinden süreçlerin iyileştirilmesi gibi girişimler de dahil olmak üzere sürekli gelişimi ön planda tutarız. 

SORUMLULUK
Çevreye, paydaşlara, ülkemize, müşterilerimize, geleceğe, gençliğe, sektöre, milli menfaatlere olan yaklaşımımızda taşıdığımız SORUMLULUĞUN farkındayız. Bizim bu sorumluluk anlayışımız yaptığımız tüm işlerde iş anayasamızın, iş yapış şeklimizin bir parçası olarak hep omuzlarımızda taşırız.
 
KALİTE
Kalite hayatımızda, işimizde, yatırımlarımızda, teknoloji geliştirmelerinde, süreç tasarımlarında yaşam şekline dönüşmüştür. Kalite çıtasını, müşteri, ürün ve tüketici açısından sürekli izleyen geliştiren bir düstur ile her çalışanımız hareket etmektedir.

Yaz Okulları Tesisleri