S.S.S.

Q: Fiyatlama nasıl yapıyorsunuz?
Palet Miktarı ve kalacağı süre baz alınarak, fiyatlama ürününüzün saklama sıcaklık koşullarına göre yapılmaktadır.

Q: Sıcaklık kontrolünü nasıl yapıyorsunuz?
Depolarımız 7 gün 24 saat denetim altındadır. Depolardan alınan sıcaklık değerleri merkezde toplanıp gözlemlenmektedir. Eğer depodaki sıcaklık değeri konulan limitlerin altına inerse ilgili tüm birimler anlık olarak uyarılır. Araçlarımızda, ısı sensörleri ile alınan değerler merkezi sistemde görülebilir hale gelmekte, sorunsal bir durum olursa anlık olarak ilgili birimler uyarılmaktadır. 
Tüm ürünler mal kabulü sırasında ve teslimat sırasında palet bazlı olarak sıcaklık ölçüm cihazları ile ölçülerek iç/dış sıcaklık değeri alınıp raporlanmaktadır. Şüpheli partiler karantina depoya alınıp, müşterimizin onayına istinaden nihai kalacağı depolara aktarılmaktadır.


Q: Ürünümü ne kadar süre depolayabilirim?
Ürününüzün yaşam ömrü, satış süresine göre öngördüğünüz periyodda kalabilir. Depolamada fiyatlama modelimiz süreye bağlı olarak müşterilerimize esnek alternatifler sunmaktadır.

 

Q: Depolarda kalite kontrolü nasıl yapıyorsunuz?

Depolarda kalite kontrol;
-    Giriş mal kontrol sürecinde yapılan kalite kontrol: Bu süreçte tedarikçilerden veya üretim yerlerinden gelen tüm ürünlerin

ambalajı, iç sıcaklıkları, palet standartları, yükseklik, son kullanım tarihleri, lot yapısı ( karma ise ayrıştırma amaçlı) kontrol edilerek girişi yapılır.
-    Günlük kontrol: Ürünlerin depolama sıcaklıkları, lot yaşlandırma raporlama, son kullanım tarihi kontrolüne bağlı raporlamalar da düzenli olarak yapılır ve müşterilerimiz bilgilendirilir.


Q: Ürün lot kontrolü nasıl yapılıyor?
Ürün lot kontrolleri;
-    Firmalardan gelen bildirime göre yapılan lot kontrolleri: Miktar, süre, ambalaj ve sıcaklık gibi…
-    Bildirimsiz yapılan giriş lot kontrolleri: Bu kontrol tedarikçilerden/üretim yerlerinden anlık gelen ürünlerin firma kalite kontrol prosedürüne uygun olarak denetiminin yapılması ve raporlama
-    Düzenli günlük lot takibi: Sistem üzerinden otomatik olarak yapılan bu raporlamalar, odalarda da düzenli olarak random

(rasgele) kontrolleri yapılarak yönetilmektedir.

 

Q: Ürün temel kalite kontrol hizmetleriniz var mı?
Firmaların temel kalite kontrol prosedürleri el terminallerinde firma bazlı iş emirlerine veya manuel olarak formlara dönüştürülerek kalite kontrol istenen formatta yapılmaktadır. Elektronik ortamda giriş kalite kontrol verileri, fotoğraflarla desteklenerek saklanmaktadır.

 

Q: Hangi ürünleri depolayabiliriz?

Web sitemizdeki sektörel çözümlerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

-    Süt ve süt ürünleri grubu ( tereyağı, peynir, yoğurt vb. ) 
-    Dondurma
-    Tavuk, 
-    Kırmızı et
-    Balık
-    Sebze & Meyve
-    Kuruyemiş
-    Bakliyat
-    Şoklanmış her türlü ürün
-    Çikolata
-    Vb.

 

Q: Meyve depolamada hangi ürünleri depoluyorsunuz?
Elma, armut, kivi, muz, nar, portakal, çilek, egzotik ürünler vb. tamamı işletmelerimizde taze/işlenmiş/dondurulmuş olarak depolanabilir.

 

Q: Şoklama hizmetleriniz var mı?
Ürünleriniz istenen koşullarda ve şekillerde şoklanabilir. Sebze / Meyve / Beyaz - Kırmızı Et/ Tereyağ / Dondurma  vb. gibi tüm ürünler şoklanıp satış yaşam döngüsü uzatılabilir.

 

S.S.S.